Česká spořitelna a spotřebitelský úvěr – na co ho využít

Spotřebitelské úvěry bychom mohli zařadit mezi účelové úvěrové produkty. Jeden takový nabídne také Česká spořitelna. Jaké specifikace má a kdy se nám může hodit? Možností je více než dost. Pokud se podíváme na to, na co konkrétně lze spotřebitelský úvěr od této banky využít, je určitě třeba začít tím, kolik peněz můžeme získat. Zde určitě zaujme částka, která je v rozmezí 100 000 – 700 000 Kč. Díky tomu už jsou možnosti více než široké. Navíc nám banka umožní vyčerpat danou částku postupně, díky čemuž logicky dojde k tomu, že můžeme úvěr využívat třeba i několik měsíců stejně jako řadu let. Splácet ho poté můžeme až po dobu deseti let, s jistotou garance úroku.

Česká spořitelna nabídne využití v rámci našeho bydlení

To dnes bývá skutečně jednou z nejběžnějších možností a tak je jasné, že i v tomto případě nepůjde o výjimku. Podíváme-li se konkrétně, tak můžeme peníze využít třeba na rekonstrukci našeho domu, stejně jako našeho bytu. Koupit ale můžeme i jakékoliv vybavení. I to nám Česká spořitelna umožní. Na mysli máme třeba spotřebiče, stejně jako to může být elektronika, nebo nábytek. Zkrátka vše, co se týká našeho bydlení a toho, abychom si ho výrazným způsobem zvelebovali. Záleží tedy na našich konkrétních potřebách a požadavcích.

Dále CSAS umožní využití třeba na koníčky, nebo další majetek

Když mluvíme o koníčcích a zálibách, patří mezi jednu takovou cestování. I proto si můžete být jisti, že spotřebitelský úvěr můžete snadno a jednoduše využít třeba v souvislosti s vaší dovolenou. Možný je ale také pobyt v lázních, nebo podobné výlety a pobyty. Dále si však můžeme koupit třeba i vlastní automobil. Zde CSAS neurčuje, zda se musí jednat o automobil nový, nebo o automobil ojetý. V tomto směru je to jenom na nás. Poslední možnosti už mohou být individuální a souvisí s tím, zda nám banka případný nákup dalšího zboží nebo služeb povolí, či nikoliv.