Co můžete v rámci mBank získat bez poplatku?

Poplatky jsou u úvěrových produktů naštěstí minulostí. To se pozitivně podepisuje především na tom, co vše vlastně můžeme získat zdarma. Podívejme se proto, co vše nabídne dnes oblíbená mBank. Je pravdou, že tato banka dnes nabídne celou řadu úvěrových produktů. Ne všechny jsou ale stejné a ne všechny jsou určené skutečně pro každého. Pokud se tedy podíváme konkrétněji, zaměříme se na ten nejdůležitější – tím je půjčka. I ta je spjata s výhodami, které se týkají toho, že s ní nesouvisí téměř žádný poplatek. To se podepisuje na výhodnosti, ale i jednoduchosti.

U mBank je zdarma sjednání i další kroky

To základní, co můžeme čekat, to je sjednání. To je zcela určitě zdarma, stejně jako i řada dalších kroků, kam můžeme řadit například vyřízení, poskytnutí půjčky, nebo její vedení. V žádném z těchto kroků se nemusíte bát toho, že byste byli nuceni platit byť jenom jednu jedinou korunu navíc. Vše proběhne zdarma a jak je u mBank také zvykem, jednoduše, rychle a bez jakýchkoliv zbytečných komplikací, nebo bez administrativní zátěže. Velkou výhodu zde mají hlavně stávající klienti banky, kteří si mohou požádat o peníze v rámci svého internetového bankovnictví.

O jakých dalších poplatcích web mBank.cz píše?

Absence výše uvedených poplatků dnes bývá samozřejmostí. Najdou se ale banky, které si přece jenom nějakou možnost určité peníze naúčtovat najdou. V tomto směru ale máme jistotu, že mBank.cz taková rozhodně není. Uvádí totiž, že u ní je zdarma třeba možnost mimořádné splátky, stejně jako možnost předčasného splacení. A to jak částečného, tak samozřejmě je zde i možnost bezplatného splacení kompletního. Zapomínat ale nesmíme ani na garanci nejvýhodnější půjčky, která také není s žádným poplatkem spojena. K tomu už přidejte jenom transparentní podmínky a individuální přístup a i vám bude jasné, proč tato banka na trhu dominuje.