Equa bank nabídne i hypotéku na cokoliv. Jak vypadá?

Hypotéky nemusí být nutně jenom úvěrové produkty, které využíváme v souvislosti s naším domem nebo bytem. Může se jednat i o neúčelové půjčky. Přesvědčí vás o tom oblíbená Equa bank. Když si lidé berou hypotéku, je to nejčastěji na výdaje spojené s domem nebo bytem. Ne vždy je tato cesta jedinou možnou. U zmíněné banky není problémem vzít si také hypotéku neúčelovou. Ta nese název americká hypotéka a její základní charakteristikou je neomezené využití. Nejste tak nuceni nic dokládat, ani vám banka nediktuje, za co lze peníze konkrétně utratit.

Americká hypotéka od Equa bank je výhodnější než půjčka

Samozřejmě mnozí mohou namítat, že na cokoliv je i půjčka. Zde však musíme říci, že americká hypotéka je výhodnější. V první řadě proto, že nabídne úrok, který se drží pod čtyřmi procenty. Druhou výhodou je to, že můžete získat peníze v řádech i několika milionů korun. Samozřejmé poté je, že vám Equa bank umožní splácet dané peníze třeba po dobu několika desítek let. Díky tomu je splátka minimální a tak se nemusíte bát, že by se jakkoliv podepsala na vašem rodinném, nebo osobním rozpočtu.

Přímo na vaše bankovní účty

Pokud si o americkou hypotéku požádáte, máte jistotu snadného a rychlého vyřízení, zajištění odhadu, stejně jako možnosti získat vše bez jakýchkoliv poplatků – za vyřízení nebo za poskytnutí. Požadované peníze jdou přímo na vaše bankovní účty a je jenom na vás samotných, jak je využijete. A to třeba postupně, nebo jednorázově. Zapomínat nesmíme na několik dosud nezmíněných výhod, kam patří třeba i to, že získanou půjčku si lze snížit pomocí mimořádných splátek. I ty jsou pro vás zdarma. A máte-li obavy, můžete i zde, jako u klasické půjčky, uzavřít výhodné pojištění, které vám pomůže hlavně v těžkých chvílích vašeho života. I to je jeden z důvodů, proč se právě pro tento úvěr rozhodnout.