Jaké parametry má americká hypotéka, kterou nabídne Fio banka?

Není to jenom klasická hypotéka, ale je to také i ta americká, kterou nám Fio banka může nabídnout. Zajímáte se o to, jaké konkrétně má parametry v čem je zajímavá? My to víme a poradíme vám. Hned nejdůležitějším parametrem je určitě to, kolik peněz můžete získat. Zde je na výběr hned z několika možností. Obecně ale platí, že je možné požádat si o částku, která začíná na hodnotě 300 000 korun českých. Z této sumy se lze dostat až na částku 7 000 000 korun českých. Samozřejmostí je, že konkrétní výši ovlivňuje cena vaší nemovitosti. Pokud je něco, co je fakt, to je možnost získat až 75 procent z hodnoty nemovitosti, kterou budete schopni ručit.

Na co nám umožní Fio banka hypotéku využít?

Zapomínat bychom neměli ani na další velmi důležitou věc. Jedná se o možnosti toho, na co může být hypotéka konkrétně využita. Zde Fio banka sice přichází s několika cestami, ale stejně tak nabídne i formu neúčelovou. Je tedy jenom na nás, za co peníze utratíme. I proto je americká hypotéka zajímavou alternativou ke klasickým neúčelovým půjčkám. Peněz ale nabídne výrazně více, než právě ony samotné. Zároveň potěší také fakt, že si požádat může každý, kdo je starší osmnácti let a má svůj příjem. A čím může ručit? Téměř jakoukoliv nemovitostí, kterou má.

V souvislosti s hypotékou získáte u Fio i několik výhod

Jak produkt konkrétně vypadá, to již víme. Nezapomeňme se proto zaměřit ani na několik dalších výhod, které se k americké hypotéce vážou. Zde nám může Fio nabídnout třeba i zajímavou slevu z úrokové sazby, která může činit až 0,3 procenta. Stejně tak lze využít i hypospořicí konto, kterým také dokážete snížit úrokovou sazbu. A to díky volným finančním prostředkům. Vše poté doplňuje i výhoda spojená s tím, že nemusíme nutně žádat jenom my sami. Lze totiž jít i tou cestou, kdy bude o hypotéku žádat až trojice osob společně.