Jaké výhody má klasická hypotéka od UniCredit?

Hypotéku si dnes bere každý, kdo má zájem splnit si sen o vlastním bydlení. Není tedy nic neobvyklého, že hypoteční produkty nabídne také UniCredit. Podívejme se, čím se pyšní hypotéka klasická. Ta je úvěrovým produktem, který ocení každý, kdo plánuje vlastní bydlení. Při popisu základní charakteristiky totiž nesmíme zapomínat na to, že možnosti využití jsou poměrně rozmanité. V první řadě může posloužit k tomu, že si nemovitost koupíte. A to byt nebo dům. Ten si ale můžete také postavit a daný úvěr je k tomu také jako stvořený. Poslední cesta může vést přes rekonstrukci nebo opravy, již existujícího objektu.

Výhodná úroková sazba je u UniCredit samozřejmostí

Na co dále nezapomínat? Samozřejmě na jistotu nízké úrokové sazby, která je s danou hypotékou spjata. Pokud se máme podívat na danou hodnotu konkrétně, tak se drží už pod hranicí dvou procent. To je dokonalá ukázka toho, že je UniCredit skutečně výhodnou cestou, jak můžeme naše bydlení financovat. S tím souvisí i to, že vás nečekají žádné poplatky spojené s vyřízením, ani poskytnutím. Od poplatků je také osvobozena případná mimořádná splátka, která může být ve výši až dvaceti procent. I tím si lze úvěrový produkt zajímavě zvýhodnit.

Kolik peněz je u UniCredit Bank k dispozici

Základní výhody máme zmapovány a tak se můžeme podívat také na další zajímavosti. Tedy spíše na konkrétní charakteristiku, která je s touto hypotékou spojena. Primárně je to pozitivum, kdy horní hranice dostupné částky není nijak omezena. Díky tomu máme možnost získat tolik, kolik celkem stojí požadovaná nemovitost. Zapomínat ale nesmíme ani na to, že nám UniCredit Bank umožní rozložit si splátky třeba až na třicet let. K čemu je to dobré? Díky tomu výrazně snížíme hrazenou měsíční splátku, což ve výsledku vede k tomu, že nijak nezatížíme náš rodinný rozpočet.