Konsolidace od Ge Money – jaké má výhody?

Již máte úvěrový produkt a hledáte možnosti jeho zvýhodnění? Pokud ano, je dobrou cestou převést si ho k Ge Money. Proč? Jelikož je to spojeno nejenom s úsporami, ale také s celou řadou výhod. Jednou z výhod, které nám tato banka po sloučení přinese, je jistě samotná jednoduchost. Nebudete tak muset splácet několik splátek, ale vše bude zahrnuto v jedné jediné. A to vaše bankovní nebo jiné úvěry, kontokorenty, stejně jako i dluhy na kreditních kartách. Vše až do výše 800 000 Kč, s jistotou bezplatného vyřízení, nebo také bezplatného vedení. Tím ale výhody zdaleka nekončí.

Ge Money vám pomůže sloučit i úvěry ostatních členů rodiny

Nemusí to být nutně jenom vaše vlastní půjčky. Pokud jako rodina máte několik úvěrových produktů, můžete je sloučit do jednoho jediné i navzdory tomu, že nejsou psány jenom na jednu jedinou osobu. A to je výhoda, se kterou Ge Money přichází. Zapomínat samozřejmě nesmíme ani na to, že během vašeho splácení můžete dosáhnout na zajímavé odměny. Jaké konkrétně? Na možnost odměn za to, že splácíte v termínech. A jedna taková odměna může být více než zajímavá. Lze totiž dosáhnout až na částku 500 korun měsíčně. I to je cesta, která se vám rozhodně vyplatí.

S Ge Money Bank získáte peníze i navíc

Proč je konsolidace primárně spojována s úvěrovými produkty? Jelikož je umí nejenom sloučit, ale jelikož nám dokáže nabídnout také peníze navíc. Pokud chceme být konkrétní, tak si zvýhodníme stávající úvěry a ještě získáme finanční částku. Tu můžeme čerpat třeba i postupně, jak se nám to bude hodit. Samozřejmostí je u Ge Money Bank to, že dané peníze navíc můžeme logicky využívat na cokoliv. Vedené následně nebudou jako samostatná půjčka, ale v rámci konsolidace budou přidány do balíku všech půjček. A ten bude celkově výhodnější, než jste si kdy představovali. Přesvědčte se o tom i vy.