Raiffeisenbank půjčí nejenom soukromým osobám

Pokud jsou klienti, kteří žádají o půjčku nejčastěji, jedná se o osoby ze segmentu soukromých osob. Nejenom těm ale umí Raiffeisenbank půjčit. Umí nabídnout úvěry také osobám podnikajícím. Důležité je vědět, že své konkrétní typy úvěrů ve většině případů nijak výrazně nemění. Díky tomu si můžeme o řadu půjček požádat jak jako soukromé osoby, tak samozřejmě jako podnikatelé, nebo živnostníci. Je jasné, že dominuje především půjčka, která může být využita v souvislosti s naší osobní útratou, stejně jako v souvislosti s rozvojem naší firmy. Vše záleží hlavně na našich konkrétních požadavcích. V daném směru ale platí, že banka nás určitě nezklame.

Podnikatelům půjčí Raiffeisenbank více

Podíváme-li se na konkrétní rozdíly daného úvěrového světa, je dobré vědět, že jako podnikatelé můžeme získat více. Zatímco jako soukromé osoby získáme miliony hlavně u hypoték, v podnikatelském světě jsou nedílnou součástí běžných půjček. A to proto, že podnikatelé mohou mít mnohem větší nároky. Především potom ti největší, kteří si Raiffeisenbank zvolí jako ideálního partnera právě pro financování rozvoje firmy, stejně jako pro financování samotné modernizace podniku. I proto může banka nabídnout podnikatelům také individuální služby.

Samozřejmostí jsou u RB účelové i neúčelové půjčky

Co mají oba segmenty společné, to je určitě možnost využívat jak účelové, tak i neúčelové úvěry. Čím konkrétně si liší? Hlavně tím, zda můžeme peníze využít na cokoliv, nebo se musíme držet předepsaných podmínek a dokládat konkrétní faktury. Zde platí, že neúčelové úvěry nabídne RB především soukromým osobám, zatímco úvěry účelové jsou k dispozici hlavně podnikatelům. Ti poté musí doložit, na co plánují peníze využít, stejně jako musí následně doložit také to, na co konkrétně byly peníze skutečně vyčerpány. Jedině tak je poté možné nabídnou i miliony, stejně jako desítky, nebo i stovky milionů pro ty největší firmy a jejich největší investice.