Studujete? Komerční banka vám může dát peníze

Studenti jsou obecně považováni za osoby, které mají hlouběji do kapsy. To ale neznamená, že si nemohou požádat o úvěr. Konkrétně jim ho může nabídnout vyhledávaná a známá Komerční banka. Právě úvěrem, který je určený pro studenty tato banka jasně ukazuje, že dokáže nabídnout půjčkové produkty skutečně každému. Tedy i studentům. Tento konkrétní nese název Gaudeamus a je určený pro všechny studenty nejenom na středních, ale také na vysokých, nebo třeba vyšších odborných školách. Díky tomu si tak lze poměrně snadno a výhodně pořídit třeba výpočetní techniku, pomůcky, učebnice, nebo cokoliv dalšího, co se samotným studiem souvisí.

Komerční banka má pro studenty řadu výhod

Podívejme se také na to, jaké konkrétní pozitiva vlastně banka pro současné studenty připravila. Kromě široké nabídky částek je to také jistota nízkého úroku, díky kterému tato půjčka rozhodně nepřinese finanční problémy. Stejně tak nesmíme zapomínat ani na to, že úvěr Gaudeamus může být spojený třeba s možností odkladu splátek. Znamená to, že po vás Komerční banka chce peníze až ve chvíli, kdy dostudujete a zhasnete si vydělávat. Mezi další výhody však patří i zajímavé slevy. Třeba takové, které se vážou k jazykovým pobytům, stejně jako na takové, které se mohou vázat ke službám, které poskytují partneři banky.

Studenti mohou u KB získat i další produkty

Je pravdou, že tento úvěr je na financování studia přímo určený. To ale neznamená, že by snad nebylo možné využívat tímto způsobem i řadu jiných půjček, které KB nabídne. Jaké konkrétně to mohou být? Třeba oblíbený kontokorent, který poskytne každému studentovi tolik potřebnou finanční rezervu. Stejnou službu umí zvládnout také neméně oblíbená kreditní karta. Na co také nezapomínejme, to je i možnost klasických půjček, které také patří mezi ty cesty, které dnes v rámci studentských nabídek existují.