Do výplaty daleko? Zachrání vás rychlá půjčka

Ocitli jste se pár dní před výplatou ve finanční tísni? Krátkodobá půjčka vás vytáhne z maléru. Stačí mít přístup k internetu a v okamžiku můžete mít v ruce pět i deset tisíc. Peníze lze navíc použít prakticky okamžitě a na cokoliv.

Rychlá půjčka je snadná

Potřebujete rychle peníze? Pomůže si půjčit peníze od nebankovní společnosti, která poskytuje tzv. Mikropůjčky. Rychlá půjčka funguje na principu půjčení menších částek a jen na pár dní. Ke sjednání vám postačí mít platnou občanku, pas nebo jiný doklad totožnosti. Půjčku vyřídíte obratem, stačí vyplnit jednoduchý formulář. Po jeho odeslání dojde k posouzení žádosti. Následujícím krokem je odeslání verifikačního poplatku a vyplacení půjčky na tento ověřený účet, případně poštovní poukázkou nebo další metodou jako je vyplacení v sázkových terminálech, na čerpacích stanicích nebo pomocí anonymní platební karty, která není spojena s bankovním účtem, apod.

Půjčka před výplatou vás potěší

Došly vám peníze a vy nechcete obtěžovat své okolí žádostí o peníze? Půjčka před výplatou je řešením. Jistě vás potěší snadné podmínky a rychlé vyplacení. Počítejte však s jednorázovou splátkou. Půjčit si lze maximálně deset tisíc korun. Noví zákazníci mají možnost půjčit si obvykle částky mnohem nižší. S každou další půjčkou se limit navyšuje. O další půjčku lze požádat zpravidla ihned po uhrazení původní. Půjčka před výplatou je výhradně nebankovní produkt. Pokud by jste chtěli menší půjčku v bance, alternativou je možná pouze kontokorent, tedy přečerpání z účtu. Finské půjčky jsou v ČR k dispozici více než 5 let. Za tu dobu si získaly řadu příznivců. Narůstá počet uživatelů i firem, které peníze tímto způsobem půjčují. Nejlevnější variantu si můžete vybrat pomocí online srovnání. Srovnávače jsou nezávislé a zdarma.