Jak vypadá rychlá půjčka od Ferratum?

Základním úvěrovým produktem, který společnost Ferratum má, je rozhodně její rychlá půjčka. Patřila mezi její první úvěry a díky zajímavosti si můžeme být jisti, že je oblíbená i nyní. Důvodem samotné obliby je hlavně jednoduchost získání finančních prostředků. Pokud se podíváme konkrétně, není problémem online vyřízení, stejně jako není problémem ani to, pokud je vše vyřízeno do několika minut. Není třeba jakéhokoliv papírování, stejně jako není třeba ani jakéhokoliv dokládání. Třeba účelu toho, na co budou získané peníze konkrétně použity.

Kolik peněz nám může Ferratum dát?

I když se jedná o takzvanou mikropůjčku, rozhodně to neznamená, že by nabízení částky byly jenom malé. Právě naopak. Pokud budeme konkrétní, není problémem získat třeba i 10 000 korun českých, které lze využít na cokoliv. Nejenom, že nejsme nijak omezování, ale není třeba konkrétní využití ani jakkoliv a komukoliv dokládat. Dále nás Ferratum potěší tím, že si můžeme konkrétní sumu zvolit sami. Pokud nechceme nutně jenom onu nejvyšší sumu, je tou nejmenší, která je také k dispozici, částka rovných 500 korun českých. Ta se může hodit třeba při drobných finančních problémech, které budeme muset ihned vyřešit. A to daný poskytovatel dokáže.

Jaký má Ferratum půjčka termín splatnosti?

O penězích víme vše a tak se můžeme podívat také na to, jak je to se samotnou splatností. I o ní můžeme říci, že je výjimečná. Nejkratší dobou, po kterou můžeme peníze mít, je doba jednoho týdne. Stejně tak můžeme peníze mít i mnohem déle. Zatímco u ostatních konkurenčních poskytovatelů je maximální doba jednoho měsíce. Ferratum půjčka nabídne ještě víc. Onou nejdelší lhůtou splatnosti je 45 dní. Zapomínat následně nesmíme ani na to, že není problém si tento termín v případě potřeby v budoucnu také prodloužit. O jak dlouho? Přesně o tolik, kolik se bude hodit nám samotným.