Máte půjčku? Home Credit vám ji dokáže zvýhodnit

Mít v současné době jeden nebo více úvěrů není nic neobvyklého. Bereme si je všichni, jelikož nám usnadní nákup zboží a služeb. Co když jsou ale nevýhodné? V takovém případě pomůže Home Credit. Tento nebankovní poskytovatel úvěrových produktů přichází s unikátní službou, kterou cílí právě na ty osoby, které již úvěrový produkt mají a je v jejich zájmu ho zvýhodnit. Nabídne takzvané sloučení půjček. To může využít každý, kdo se svým stávajícím úvěrem nebo úvěry není spokojený a souhlasí s tím, aby dané závazky byly u původního poskytovatele doplaceny a následně převedeny k tomuto samotnému.

Jaké výhody sloučení půjček u Home Credit dokáže přinést?

Co mnohé zajímá nejvíce? Jsou to samozřejmě výhody, které z této možnosti plynou. V první řadě je to jistota snížení vašich splátek, čímž dokonale ulevíte vašemu osobnímu nebo rodinnému rozpočtu. Dále je to i snížení úrokové sazby, díky čemuž výrazně snížíte celkovou splatnou částku. Ušetřit tak můžete i desetitisíce korun. Jistotou je též to, že i zde nabídne Home Credit klasické výhody, jako možnost získat k převedenému úvěru výhodné pojištění, stejně jako je zde možnost vše zvládnout bez poplatků. Neplatíte za sjednání, schválení, poskytnutí, vedení, stejně jako neplatíte ani za předčasné splacení.

Jaké úvěry si u HomeCredit můžete sloučit?

Nyní se podívejme také na to, jaké úvěry je aktuálně možno slučovat. V první řadě to jsou půjčky a je jedno, zda je o ty účelové nebo neúčelové. Mohou to být ale i dluhy na kreditních kartách, může to být kontokorent, stejně jako třeba leasing. To vše vám HomeCredit umožní spojit do jednoho. A jak je to s rozsahy částek? Stačí, aby se slučované úvěry pohybovaly v rozmezí od 30 do 500 tisíců korun, a následně není problém je k této nebankovní společnosti přenést všechny. A splátka? Tu si nastavíte, sami, dle vašich potřeb a požadavků.