Pro nákup vybavení do domácnosti je Cofidis jako dělaný!

Pořizovat si vybavení do domácnosti není rozhodně levná záležitost, někdy to dokonce vypadá, že je to nákladnější než samotná stavba domu. Jak postupovat ve chvíli, kdy je vaše vysněná kuchyňská linka již na skladě, vy však máte zrovna v té chvíli hluboko do kapsy a nebezpečí, že si ji někdo movitější koupí před vámi nabývá stále reálnější kontury? V tu chvíli je tu Cofidis a jeho nákup na splátky!

Cofidis po vás nechce ručitele!

Nikoho z rodiny nebo své přátele obtěžovat nemusíte, Cofidis po vás ručitele nevyžaduje! K vyřízení vašeho úvěru budete potřebovat úplně jiné věci. Především nezapomeňte na platný občanský průkaz a nějaký druhý doklad totožnosti. Druhou věcí, kterou potřebujete, je pak aktuální potvrzení o příjmu. To platí jen pro úvěr, který je vyšší než 50 000 Kč. Zaměstnanec si proto nechá vyplnit potvrzení na formuláři Cofidis, OSVČ bude potřebovat kopii posledního daňového přiznání s razítkem finančního úřadu a důchodce kopii posledního výměru důchodu. Jestliže bude vaše smlouva schválena, nic nebrání tomu, abyste si svoje zboží odnesli domů ještě dnes!

Cofidis půjčky bez registru vás ve štychu nenechají

Lámete si nyní hlavu nad tím, co si počnete v okamžiku, kdy vaše prodejna není obchodním partnerem tohoto poskytovatele půjček. V tom případě vám nic nebrání, abyste využili online Cofidis půjčky bez registru. Potřebnou finanční částku potom obdržíte ještě před nákupem přímo na váš bankovní účet. Jestliže často nakupujete na internetu, také tady můžete platit na splátky. Aktuální seznam obchodních partnerů si můžete prostudovat právě na internetových stránkách. Z výše řečeného je jasně patrné, že právě Cofidis by měl být první volbou ve chvíli, kdy uvažujete o nákupu na splátky. S překvapením zřejmě zjistíte, že nabízí v podstatě stejné podmínky jako bankovní poskytovatelé půjček.