Profi Credit nabízí svým klientům oblíbený automatický revolving

Zřejmě každý, kdo někdy splácel půjčku, se dostal do situace, že si v určité chvíli řekl, že by se mu hodily ještě nějaké peníze navíc. V takové chvíli je ovšem zpravidla bez šance. V bance mu řeknou, že přece již splácí ten a ten úvěr, takže o další peníze může žádat teprve tehdy, až ho doplatí. To už však může být často pozdě a příležitost, která se před vámi rýsovala je tatam. Klient společnosti Profi Credit se naopak těmto problémům může jen smát, protože on může využít automatický revolving.

Na automatický revolving mají nárok všichni řádně splácející klienti společnosti Profi Credit

Co si je vůbec možné pod termínem automatický revolving představit? Jedná se o automatické navýšení, které Profi Credit svým zákazníkům poskytuje vždy ve chvíli, kdy dojde ke splacení smluvně stanovené části úvěru. Výhody jsou nezpochybnitelné! Máte právo na to obdržet další peníze bez jakéhokoli sepisování žádostí, stejně tak nemusíte nikoho obtěžovat s tím, aby znovu potvrzoval váš příjem. Není se čemu divit, že je tato služba velmi hojně využívána.

Proficredit nezatěžuje kapsy svých klientů nutností uzavřít pojištění schopnosti splácet

Celá řada poskytovatelů úvěrů nutí své klienty, aby si uzavřeli pojištění schopnosti splácet. Ti tak musí vytáhnout ze své kapsy další peníze, v případě nouze pak často zjistí, že jim je jejich pojištění z různých důvodů k ničemu. Proficredit se touto cestou nevydal. Se svými klienty se naopak snaží domluvit a v případě potřeby je jim ochoten schválit odklad nebo snížení splátek. Je ale třeba, aby se dlužníci nebáli situaci včas řešit a kontaktovali ihned přiděleného úvěrového poradce, jenž s nimi probere jejich situaci a navrhne další postup. V případě zdravotních problémů nebo ztráty zaměstnání se tedy nemusíte bát toho, že by se stala vaše situace neřešitelnou.