S kreditní kartou Cetelem je spokojen úplně každý!

Zavděčit se každému prý nejde! Přesto i v tomto ohledu existuje výjimka, kterou představuje kreditní karta Cetelem. Její majitelé si ji totiž chválí bez ohledu na to, jaký mají věk, pohlaví nebo vyznání! Není se čemu divit, protože podmínky, jež svým vlastníkům nabízí, jsou skutečně jedinečné. Proto si ji raději nepořizujte, nebudete už chtít být ani chvíli bez ní!

Kreditní karta Cetelem má bezúročné období až 55 dní

S touto kreditní kartou můžete platit, aniž byste zaplatili korunu navíc. Jak je to možné? Cetelem nabízí bezúročné období ke splacení až 55 dnů! Stačí, abyste svoje platby z předchozího měsíce uhradili k 25. dni v měsíci a nemusíte platit vůbec žádný úrok. To se to potom nakupuje! Je samozřejmé, že každý bezúročného období nevyužije. Proto si můžete zvolit formu pravidelných splátek, a to vždy k 17. dni v měsíci. Nemusíte se potom bát, že na svoji splátku zapomenete a budete mít zbytečné problémy! Ke své kreditní kartě obdržíte i bezkontaktní platební nálepku, s níž můžete platit doma i v zahraničí. POZOR! Její vydání, aktivaci i využívání pořídíte úplně zadarmo. Bezkontaktně můžete platit libovolnou částku vždy na místech k tomu označených. Nebojte se, náhodná platba je zcela vyloučena!

Stránky Cetelem.cz podporují četbu!

Zdá se vám nadpis v titulku nesmyslný? V tom případě je třeba jej vysvětlit. Pokud jste vášniví čtenáři a majitelé kreditní karty, jistě si pohlídejte svůj nárok na zajímavé čtení! Na cetelem.cz si můžete vybrat ze zajímavých časopisů, u nichž můžete dostat větší slevu na předplatném, a navíc vám budou doručovány přímo do schránky. Nebojte se, že si nevyberete! Milovníci přírody získají slevu na odběr National Geographic, kutilové na časopis Udělej si sám a vaše žena vás jistě pochválí, až se ve schránce ocitne nová Vlasta!