Víte, že půjčka Crediton se obejde bez složité administrativy?

Co může být problémem současných půjček? Je to nepříjemné papírování. Ne všichni poskytovatelé ale mohou být stejní, jako je tomu u bank. Podívejme se společně, jak je to u společnosti Crediton. Právě ta spadá do segmentu nebankovních půjček před výplatou. Tento segment samotný se pyšní tím, že je spojený s jednoduchostí, zajímavým výběrem částek, ale i rychlostí vyřízení. Když se zaměříme na administrativu, tak ani ta zde není nijak přehnaná. V podstatě není téměř žádné. Díky tomu se můžeme radovat nejenom z ušetření starostí, ale také z úspory času. Vše může být vyřízeno třeba i do patnácti minut od chvíle, kdy si podáme konkrétní žádost o peníze.

Jak je to s dokládáním? U Crediton nemusí být žádné

Mluvíme-li o administrativě, nesmíme zapomínat třeba na různé dokládání, které se může k vyřízení půjčky vztahovat. Zde určitě budeme potěšeni, jelikož na Crediton nemusí být vůbec žádné. Pokud to není nezbytně nutné, není třeba se obávat toho, že byste byli vyzváni třeba k tomu, abyste oficiální cestou doložili váš příjem ze zaměstnání, nebo třeba z podnikání. Nezapomínejme též ani na to, že není vyžadován ani ručitel, ani ručení nemovitostí. I to je administrativní zátěž, která vás přirozeně také dokáže jednoduše minout.

Vše je vyřízeno prostřednictvím Crediton.cz, s online smlouvou

Co ale bývá nezbytností většiny půjček? Je to samozřejmě smlouva a její podpis. Ani zde se nemusíte bát toho, že by existovala v tištěné podobě. Daný poskytovatel na to šel velmi šalamounky a tak má smlouvu výhradně v online podobě, kdy si ji můžete zobrazit v rámci žádosti na webu Crediton.cz. Podpis daného dokumentu je vyřešený také velmi jednoduše. Přijde vám na váš mobilní telefon unikátní kód, kterým následně dokument potvrdíte. Je tak jasné, že jste to byli právě vy, kdo smlouvu potvrdil. Přitom jste se nemuseli zvednout z křesla.