O nás

Zaujala vás naše půjčka a chcete se dozvědět něco více o naší společnosti? Podívejte se na naši charakteristiku, stejně jako standardy, které chceme dodržovat. Díky tomu si můžete být jisti, že naše půjčka bude za všech okolností tou nejlepší, jakou jenom můžete zvolit.

Dokážeme půjčit každému

Jak jistě víte, neorientujeme se jenom na určitý druh klientů, stejně jako se neorientujeme jenom na určitý typ úvěrových produktů. Naší výhodou je to, že dokážeme půjčit skutečně každému. Spolupracujeme totiž s celou řadou úvěrových poskytovatelů z bankovního, nebankovního i soukromého segmentu. Díky tomu mohou naši kvantifikovaní poradci vybrat vždy takovou půjčku, která vám bude vyhovovat co do částek, tak i úrokových sazeb, stejně jako vašim aktuálním možnostem nebo finanční historii.

Naše půjčka je férová a transparentní

Neúčtujeme vám poplatky, nic před vámi netajíme, stejně jako s vámi jednáme na rovinu. Vždy do detailu víte, jak vypadá naše nabídka, jaké jsou podmínky, stejně jako parametry a požadavky. Že nám na vaší spokojenosti záleží, dokazuje i fakt, že vás celým procesem žádosti provádí náš zkušený poradce. Ten je k dispozici 24 hodin denně a je vždy připraven najít pro vás takový úvěrový produkt, který chcete a který vám pomůže financovat jakékoliv výdaje. Naše férovou a transparentní podmínky se naplno projeví i v samotné smlouvě.

Půjčujeme odpovědně

Záleží nám na tom, aby vám naše půjčka skutečně pomohla. I proto se snažíme i zjistit to, zda vás naše půjčka nepřivede do dluhové pasti, zda nebude posledním krokem k vaší exekuci, nebo zda vás a vaši rodinu nepřivede do existenční nouze. Chceme, aby vám naše půjčky primárně pomohly. I proto každou žádost schvalujeme a posuzujeme individuálně. Navíc nabádáme k odpovědnosti i vás. Jak? Jsme rádi, pokud si půjčíte jenom tolik, kolik potřebujete, stejně jako oceníme, pokud si peníze vezmete na něco skutečně užitečného a platného.