Žádost o půjčku

Zajímá vás, jak si můžete o naši půjčku požádat? Pokud ano, pojďte se spolu s námi podívat na to, jak celý proces probíhá a v čem je jedinečný. Sami se přesvědčíte, že získat naši půjčku není nic složitého a zaručeně to zvládnete i vy sami!

Vyberte si konkrétní výši půjčky

Prvním krokem je výběr konkrétní částky. Zde vás jistě potěší naše rozsáhlá nabídka. Sáhnout tak můžete do segmentu tisícových, desetitisícových, stotisícových, stejně jako do milionových půjček. Jakmile máte vybrán konkrétní segment, můžete si samozřejmě zvolit také částku konkrétní, která bude vyhovovat vašim potřebám a vašim požadavkům.

Sdělte nám údaje o vaší ekonomické situaci

I ty jsou pro nás důležité, abychom pro vás mohli vybrat takový úvěrový produkt, který vám bude ve všech ohledech vyhovovat. To platí jak o konkrétní výši vašeho výdělku nebo jakéhokoliv jiného příjmu, tak samozřejmě i o různých státních příspěvcích. To se může týkat jak nezaměstnaných, tak i důchodců, stejně jako matek na mateřské dovolené. Konkrétní informace o původu vašeho příjmu uvedete v následujícím kroku. Stejně tak se můžeme zeptat i na to, zda figurujete v registru dlužníků, nebo můžete ručit nemovitostí.

Sdělte nám o sobě několik informací

Jedním z posledních kroků už jsou samozřejmě informace spojené s vaší osobou. A to nejenom údaje kontaktní, ale i údaje spojené s daty ve vašem občanském průkazu. Díky tomu budeme moci identifikovat, že si o půjčky žádáte skutečně vy a nejedná se o podvodnou nebo snad falešnou žádost.

Poradce vám vybere nejlepší půjčky

Na základě všech informací vám náš poradce během několika vteřin předloží nabídku úvěrových produktů, které plně vyhovují jak vašim potřebám, tak i možnostem. Na vás samotných už je jenom konkrétní výběr té pravé. Následně dojde k samotnému schvalovacímu procesu a k tomu, že jsou peníze zaslány na váš bankovní účet. Tím je samotná žádost vyřízena peníze jsou vaše.